Doplnky - BB real servis plastové okná

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Doplnky

Okná
doplnky
Moderné okná sa neobmedzujú len na vhodné tepelno izolačné parametre, ale sú součásťou zariadení interiéru.

K zariadeniu interiéru patrí tiež vhodné zvolené okná, u nich vdaka moderním technologiíam už nezáleží iba na vysokéj kvalite prevedenia,  ale dajú sa   farbou a tvarom přizpôsobit každéj jednotlivéj míestnosti, která tak dáme kúzlo a eleganciu.
Okenní rám svojou farbou a tvarom ovplivňuje vzhlad priestoru a jeho osvetlenie.

Sklenené výplne
skla
Moderné technológie zasklievania pri výrobe okien zaručujú nie len teplo v  dome, ale tak isto odpovedajúcu zvukotesnú vlastnosť. Vynikajúce tepelné  parametre a ochrana proti hluku napomáhajú k relaxácií a k efektívnejším výsledkom v práci.
Ešte  väčší kľud Vám zaručia sklenené výplne s bezpečnostnou fóliou.
sklo
Dvojsklo

Dvojsklo  predstavuje základný druh sklenenej výplne v moderných oknách.  Medzipriestor je vyplnený argónom.

  • Výborné tepelno izolačné vlastnosti
  • Zvuková izolácia chráni před hlukom
sklo
Trojsklo


Trojsklo je určené pre tých, ktorí venujú zvýšenú pozornosť vysokej tepelnej izolácií.Tretie sklo prirodzene zväčuje medzisklenný priestor a zlepšuje tak tepelno izolačné vlastnosti.
  • Účiňne znižuje priestor tepla
  • Zvýšená zvuková izolacia ešte lepšie chrání pred hlukom


Okenné klúčky
klucky
Okenné kľučky

Vhodný design kľučiek a madiel elegantne doplní vzhľad okna, ktoré by  se naviac malo vyznačovať kvalitou do nejmenšieho detailu. Solidné prevedenie je zárukou dlouhodobej radosti z používania.

klucka
Kľučky k dreveným a drevohliníkovým oknám
Deliace priečky
mriezky
Medzisklenné deliace priečky

Klasická varianta s neopozeraným vzhľadom. Priečky sa upevňujú v distančnom rámčeku a sú súčasťou sklenených výplní. Toto riešenie zabraňuje v prístupe vzduchu, prachu či vlhka. Deliaca priečka preto  nevyžaduje čištenie ani údržbu.
Parapety
parapety okna
Parapety

Interierové a exteriérové parapety by mali vizuálne ladiť s miestnosťou. Naviac sú vysoko odolné proti oderu. Našim zákazníkom ponúkame parapety z PVC a hliníku  vo vybraných šířkách a farebných prevedeniach.


Žaluzie
zaluzie plastove okna
Žalúzie

ISO  SYSTEM HIT je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým  ovládaním typu monocomang, čo ponúka komfort jednoduchého ovládania.  Žalúzia Hit z rodiny interiérových horizontálnych žalúzii ISO SYSTEM je  najpopulárnejšia z ponúkaných technických variant s vyhľadávaným pomerom  cena/kvalita. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a  dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
Sieťky
sietka
Sieťky

PRIMASET  SNL je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu intriéru  proti hmyzu a je neoddelitelným doplnkom nie len obytných priestorov.  Rám siete je z valcovaného hliníkového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje  sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá  montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný,  pritom však vysoko funkčný doplnok okna.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky